Eksperthinnang töökeskkonnale

Ettevõtte tööohutuse tervikliku analüüsi ja puuduste väljaselgitamise aluseks on eksperthinnangu andmine objekti tööohutusalase seisukorra kohta, millele eelneb põhjalik töökeskkonna analüüs, dokumentatsiooni audit ja tööohutusalaste teadmiste kontroll.

Selle tulemusena saab ettevõtte juht pädeva ülevaate hetkeolukorrast ning täpse tegevuskava kitsaskohtade või puuduste lahendamiseks. Eksperthinnangu tulemusena esitatakse tellijale tegevuste, järelduste, põhjenduste ja ettepanekute raport.

Tööohutusalase analüüsi käigus vaadatakse üle ettevõtte hooned, rajatised ja territoorium eesmärgiga tuvastada esmaste kaitsevahendite, märgistuste ja töövahendite nõuetele vastavusest. Samuti esmaabikapi sisude kontroll, absorbentaine olemasolu , müra-, valguse-, hapniku-, jne mõõtmist kahtluse korral ja nõuetekohasest märgistust.

Tööohutusalase dokumentatsiooni audit on olemasoleva ohutusalase dokumentatsiooni, evakuatsiooniskeemide, vastutavate isikute ametijuhendite, teenuste ostu-müügi lepingute ning kliendi huvide kaitstuse analüüs.

Tööohutusalaste teadmiste kontroll – kas pisteline või täielik töötajate teadmiste kontroll vastavalt meie spetsialistide koostatud küsimustikule.

Eksperthinnangu annavad meie parimad spetsialistid. Teenuse hind kujuneb objekti keerukusest, töömahust ja töö tähtajast.

Hinnapäringud ja küsimused saata e-mailile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonil 56 299 859

Müüme järgmiste kaubamärkide tooteid

                                   

 
 
 
 

Kontakt

Meie näidistesaal asub

Pärnu mnt 142

Tallinn Harjumaa

Tel 56 299 859

info@ohutuspartner.ee

Kauba ostmine näidistesaalist

Tasuda saab maksekaardiga või sularahas

Külastamine etteteatamisega

Tel 56 299 859

info@ohutuspartner.ee